Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Kommenteeri

KUTSE: Riigipilve virtuaalne koolituspäev neljapäeval, 6. mail 2021 kell 10:00 -16:00

Riigipilv on olnud kasutusel tänaseks 4 aastat ja selle ajaga oleme arenenud nii mõnegi asutuse peamiseks IT taristuks või uute arenduste platvormiks. Riigipilve   teenuste kataloog on pidevalt täienenud, pakkudes teenuseid igal tasemel ning hõlmates IT täielikku elutsüklit.
Soovides levitada ühtseid arusaamu pilve olemusest ja kummutada väärarusaamu, oleme kokku pannud programmi, millest leiavad endale huvitavat nii juhid, DevOps insenerid, võrguadministraatorid kui ka kõik teised riigi IT töötajad. Ürituse raames on võimalik kuulata mitmeid avaliku ja ka erasektori esinejaid, seal hulgas näiteks Eesti riigi CTO Kristo Vaher.

Teemade hulgast võiks esile tuua “Kubernetese põhitõed”, “Kuidas luua tõlke- ja kõnekratte” ning mõned näited riigi IT-majadest, kuidas DevOps tehnoloogiad toetavad asutuste protsesse.


Virtuaalne koolituspäev toimub neljapäeval, 6. mail 2021 kell 10:00-16:00. Ürituse täpne ajakava ja registreerumine on saadaval

https://riigipilve-koolituspaev21.publicon.ee/paevakava/


Üritust korraldab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Euroopa Liidu struktuuritoetusskeemist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Üritust aitab läbi viia Publicon OÜ.

Lisa kommentaar

Email again:
Vaegnägijatele